RC rally Tábor

Příspěvky v kategorii ‘10. RC Rally Zálesí’

Fotky z 10. Rc Rally Zálesí

Fotky z 10. Rc Rally Zálesí

Výsledky 10. RC Rally Zálesí

V Humpolci nám konečně přálo počasí, a tak se nám podařil odjet závod přímo na dráze. Nejlépe se se záludnou šotolinovou tratí vypořádal Jirka Hadrava, druhý skončil Petr Pavlát a na třetí místo v poslední RZ postoupil Honza Brich. Jak dopadli ostatní se můžete podívat do kompletních výsledků. HTML verze výsledků 10. RC Rally ZálesíPDF […]

Start na žádost posunut na 9:30

Na žádost posunut start 10. Rc Rally Zálesí na 9:30.

10. RC Rally Zálesí

Je před námi závod v atraktivní lokalitě autokrosového závodiště v Humpolci, kde pro Vás bude připravena zábavná šotolinová trať umožňující dlouhou jízdu smykem. Doufáme, že tentokrát nám počasí umožní závod uspořádat.

Časový harmonogram pro 10. RC Rally Zálesí

Časový harmonogram pro 10. RC Rally Zálesí.

10. RC Rally Zálesí pro nepříznivé počasí ZRUŠENA

Pro velmi nepříznivé počasí v Humpolci a po komzultaci s členy AMK Zálesí jsme museli přistoupit ke zrušení 10. RC Rally Zálesí, která se měla konat v termínu 29.4.2017.Aktuálně hledáne náhradní termín pro uspořádání závodu.

10.RC Rally Zálesí – zrušeno

Aktualizováno 27.4.2017 v 00:05Je před námi druhý závod letošní sezóny, který nás zavede do atraktivní lokality autokrosového závodiště v Humpolci, kde pro Vás bude přichystána zábavná šotolinová trať. Proto neváhejte a přijďte se s námi skvěle pobavit.

Facebook