RC rally Tábor

Aktuálně: 13. RC Rally Světlá – příjem přihlášek

Aktualizováno 14.10.2021 v 21:40
Ve čtvrtek 28.10.2021 se odehraje poslední závod letošní sezóny, kterým bude 13. RC Rally Světlá. Jedná se o tradiční asfaltovou soutěž na dopravním hřišti u základní škololy Lánecká ve Světlé nad Sázavou, která se tentokrát pojede v netradičním termínu státního svátku. I přesto pevně věříme, že se nás na startu sejde co nejvíc.

Propozice

Datum: čtvrtek 28.10.2021
Místo: dopravní hřiště při ZŠ Lánecká, Světlá nad Sázavou, www.mapy.cz
GPS: 49°40’13.573″N, 15°24’10.195″E
Harmonogram: časový harmonogram
Počet RZ: 9
Povrch RZ: 100% asfalt a dlažba
Startovné: Junioři a Junioři+: 150Kč
Ostatní: 200Kč
Čísla: 50Kč za sadu čísel na sezónu
Kategorie: jednotlivci, teamy, juniři+, junioři, senioři, F2, pirelli
Ředitel závodu: Petr Jaroš, petr@pepetoni.cz, tel: 602 524 044
Poznámky: elektřina (230V), WC
Předpověď počasí pro místo konání závodu:
        

Přihláška na závod

příjem přihlášek bude ukončen v úterý 26.10.2021 ve 20:00

Omluva ze závodu

omluvu je třeba zaslat nejpozději do čtvrtka 28.10.2021 do 08:00


Přihlášení jezdci

přihlášeno 24 jezdců, volných míst 16

Č. Jméno Team Karoserie Podvozek Ch. K.
1 Michal „Embie“ Bouchner StraBo Racing Volkswagen Polo WRC X-ray T3 WiFi T
2 Jan Brich ADAPTA Czech Team Volkswagen Polo Gti R5 X-ray T3 WiFi T
3 Aleš Horák Five team Škoda Fabia R5 X-ray T3 WiFi T
4 Pavel Matějček Volkswagen Polo R5 X-ray T2 WiFi S
5 Pavel Skoupý ADAPTA Czech Team Volkswagen Polo Gti R5 Tamiya TRF417 WiFi T
6 Martin Rada Škoda Fabia R5 X-ray T3 WiFi S,P
7 Tomáš Šena Honda Civic VTi X-ray T3 FWD WiFi S,2WD
8 Jakub Šena Volkswagen Polo R2 X-ray T4 FWD WiFi 2WD
9 Ondra Daniel SNAIL racing Škoda Fabia R2 X-ray T2 009 FWD WiFi 2WD,T
10 Ondřej Vraník VHT racing Subaru Impreza WRX STI X-ray T4 WiFi T
11 Ondra Rada VW Polo R5 X-ray T3 WiFi J
12 Petr Jaroš PB PEPETONI Škoda Fabie R5 X-ray T3 WiFi S,T
13 Filip Prokeš FTR racing team Škoda Fabie R5 Tamiya XV-01 WiFi J,T
14 Jan Matoušek jun. RM racing Ford Focus RS WRC X-ray T3 WiFi J,T
15 Jakub Konecký Five team Škoda Fabia R5 X-ray T3 WiFi T,P
16 Karel Pučelík Subaru Impreza WRC 06 Tamiya TA-02 WiFi P
17 Roman Prokeš FTR racing team Škoda Fabie R5 Tamiya XV-01 WiFi S,T
18 Thomas Moravec Ford Focus WRC X-ray WiFi
19 Miroslav Lovčík Wartburg 353 Tamiya XV-01 WiFi S,P,F2
20 Gandalf Dědek rally team Mitsubishi Lancer Tamiya TRF417 WiFi S,P,T
21 Tomáš Moravec Škoda Fabia R5 X-ray WiFi
22 Martin Jungmann Dědek rally team Mitsubishi Lancer Tamiya TRF417 WiFi P
23 Tomáš Polach Ford Escort WRC 98′ Tamiya TT-02 WiFi
24 Vincent Tichý Subaru Impreze WRC 08′ Tamiya XV-01 WiFi
25 Jarda Krejčí sr. PB Pepetoni Škoda Fabia R5 LRP S10 WiFi T
26 Jarda Krejčí jr. PB Pepetoni Škoda Fabia R5 X-ray T3 WiFi T,J
27 Ayrton Alex Pavlát Ford Fiesta WRC X-ray T3 WiFi J
28 Petr Pavlát Audi Quattro Sport S1 X-ray T3 WiFi S
29 Petr Baloun Lancia Delta HF Integrale Tamiya TB-02 WiFi
30 Michal Baloun Škoda Fabia S2000 Tamiya TB-02 WiFi J
31 Filip Strahal StraBo Racing Volkswagen Polo WRC X-ray T3 WiFi T
32 Jan Matoušek sr. Mercedes 190e Rally X-ray T3 WiFi S,P,2WD
33 Petr Strahal Dědek rally team Mitsubishi Lancer Tamiya XV-01 WiFi T,S,P

Vysvětlivky
barva – licencovaný jezdec
barva – nelicencovaný jezdec
barva – přihlášený jezdec
barva – odhlášený jezdec
barva – jezdec mimo kapacitu startovního pole

Kategorie
T – teamový jezdec
J+ – junior+
J – junior
S – senior
2WD – dvokolka
P – pirelli cup

Facebook