Tabulky – RC rally Tábor
RC rally Tábor

Tabulky

Rozcestník

juniori+ juniori seniori

dvoukolky pirelly_cup teamy

Celkové pořadí 2018

Poř. Jméno a přímení 10. RC rally Světlá 3. RDO RC Rally Křemže 10. RC Rally Zálesí 10. RC Rally Soběslav 38. RC rally Tábor 10. RC Rally Lužnice 2. RDO RC Rally Křemže Suma Zap.
1. Petr Pavlát 17+3 14+2 17+1 21+2 17+1     95 95
2. Michal Bouchner 21+ 17+1 11 10+3 21+3     88 88
3. Jirka Hardava 6 10 21 17 11     65 65
4. Aleš Horák 10+2 12 10 14+1 12     61 61
5. Honza Brich 5 21+3 12+3 14+2     60 60
6. Petr Havlík 8 9 14+2 4 8     45 45
7. Pavel Matějček 12 11 9 11     43 43
8. Filip Strahal 9 8 12 10     39 39
9. Ondra Daniel 3 7 5 7 6     28 28
10. Pavel Skoupý 0,18 7 9 9     25,18 25
11. Zdeněk Klíma 14 8     22 22
12. Tomáš Šena 2 6 4 5 5     22 22
13. Michal Perník 0,19 0,11 6 8 3     17,3 17
14. Mirek Šuhaj 0,16 3 6 4     13,16 13
15. Ivan Smítka 11     11 11
16. Radek Perník 0,08 5 0,18 3 0,21     8,47 8
17. Jakub Konecký 1 4 0,17 0,08 2     7,25 7
18. Radek Šulc 7     7 7
19. Jan Kňákal 7     7 7
20. Martin Rada 0,13 3 0,16 2 1     6,29 6
21. Kuba Pospíšil 0,15 2 2 0,13     4,28 4
22. Péťa Baloun 4 0,09     4,09 4
23. Jakub Šena 0,11 1 0,15 0,11 0,16     1,53 1
24. Filip Prokeš 0,14 1 0,07 0,23     1 1
25. Roman Prokeš 0,12 1 0,19     1,31 1
26. Ondra Rada 0,07 0,08 0,14 0,1 0,22     0,61 0,61
27. Miroslav Lovčík 0,09 0,09 0,13 0,09 0,14     0,54 0,54
28. Petr Strahal 0,10 0,05 0,20     0,35 0,35
29. Gandalf 0,06 0,11 0,06 0,12     0,35 0,35
30. Vlastík Pospíšil 0,17 0,12     0,29 0,29
31. Jan Matoušek 0,06 0,1 0,03 0,09     0,28 0,28
32. Ayrton Alex Pavlát 0,02 0,03 0,07 0,02 0,13     0,27 0,27
33. Petr Jaroš 0,05 0,04 0,03 0,15     0,27 0,27
34. Zdeněk Neuwirth 0,10 0,17     0,27 0,27
35. Ondřej Tancibudek 0,18     0,18 0,18
36. Kája Jarošová 0,03 0,01 0,05 0,06     0,15 0,15
37. Martin Miesbauer 0,08 0,05     0,13 0,13
38. Jarda Krejčí jr. 0,01 0,02 0,04 0,05     0,12 0,12
39. Martin Vorlíček 0,12     0,12 0,12
40. Tomáš Moravec 0,11     0,11 0,11
41. Jarda Krejčí sr. 0,10     0,10 0,10
42. Martin Gajdošík 0,08     0,08 0,08
43. Tina Matějčková 0,07     0,07 0,07
44. Thomas Moravec 0,07     0,07 0,07
45. Káťa Jarošová 0,06     0,06 0,06
46. Míša Baloun 0,04 0,01     0,05 0,05
47. David Příplata 0,04     0,04 0,04
48. Simona Hadravová 0,04     0,04 0,04
49. Jan Matoušek sr. 0,01 0,02     0,03 0,03
50. Roman Mašek 0,03     0,03 0,03
51. Jarda Klíma 0,02     0,02 0,02
52. Hana Hájková 0,01     0,01 0,01

Suma – součet všech získaných bodů
Zap. – započítaný počet bodů po škrtnutí nejhoršího výsledku

Celkové pořadí 2017
Celkové pořadí 2016
Celkové pořadí 2015
Celkové pořadí 2014
Celkové pořadí 2013
Celkové pořadí 2012

Výsledky předchozích sezón Táborského šampionátu naleznete zde.

Facebook