První závod se odjel v komorním obsazení, ale to neznamená, že si ho všichni zúčastnění neužili. Martin Čejchan letěl svoji ligu. Michal Embie Bouchner vytáhl nový podvozek a Aleš Horák uzavřel tuto trojici nejlepších. Celkový nájezd byl i u Martina přes 30min, ale tempo závodu bylo pro všechny trochu svižnější než normálně. Počasí vyšlo skvěle a nálada jak v depu, tak na dráze byla skvělá. Klasiky vyhrál Josef Vacek, Juniory – Petra Hrušková, Juniory + Alešek Horák a týmy Five team. Jak dopadli ostatní se můžete podívat zde:



