RC rally Tábor

Příspěvky v kategorii ‘Tipovačka’

Sedmé kolo tipovačky spuštěno

Čeká nás první závod v nové lokalitě a nikdo tedy nebude mít výhodu ve znalosti tratě. Výsledek závodu nás tedy může hodně překvapit. Už nyní můžete tipovat jak to vlastně dopadne.

Vyhodnocení šestého kola tipovačky

Šesté kolo tipovačky bylo trochu hektické vzhledem k přípravám na dvoudenní závod a tak se nakonec sešli pouze čtyři tipující.

Šesté kolo tipovačky spuštěno

Po malé odmlce vám přináším další kolo tipovačky. Abyste nebyli ochuzeni o jedno kolo tipovačky, bude se tipovat i na posledním volném podniku sezóny kterým je Mikulašou, kde následně proběhne i vyhlášení výsledků.

Vyhodnocení čtvrtého kola tipovačky

I čtvrté kolo tipovačky nebylo jednoduché. Nasvědčují o tom výsledky a fakt, že vítěz kola získal pouze 10 bodů. Už nyní se můžete podívat, jak to vlastně dopadlo.

Čtvrté kolo tipovačky

Tak a máme tu čtvrtý závod letošní sezóny, 28. RC Rally Tábor, a s tím souvisí také čtvrté kolo tipovačky. V minulém závodě nám s pořadím zamával Ondra Němec, kterého na druhé místo nikdo netipoval, ale tentokrát se s ním už musí počítat. I ve čtvrtém kole jsem si pro Vás přichystal vypečenou otázku, proto […]

Vyhodnocení třetího kola tipovačky

Závody skončili před pár hodinami a já už Vám přináším výsledky tipovačky. Ondra Němec nám celkem zamával s tipovačkou, protože na druhé místo ho nikdo netipoval.

Třetí kolo tipovačky

Spuštěno třetí kolo tipovačky. Druhé kolo nám s tipovačkou pěkně zamávalo, ale stejné překvapení by se už nemělo opakovat. Tentokrát se bubu snažit o omluvách informovat alespoň prostřednictvím fóra, když se mi to nepodaří ve startovní listině. Závěrem už zbývá dodat pouze hodně štěstí.

Vyhodnocení druhého kola tipovačky

Konečně jsem se dostal k vyhodnocení druhého kola tipovačky. Pojďte se podívat jak to vlastně dopadlo.

Facebook