RC rally Tábor

AKTUÁLNĚ: 14. RC Rally Zálesí – příjem přihlášek

Aktualizováno 30.5.2023 v 07:50
Sice je to dost narychlo a v netypickém nedělním termínu, ale přesto doufáme, že se nám konečně tu letošní sezónu podaří odstartovat. Přijďte nám s tím pomoct a parádně si zazávodit na autokrosovou trať v Humpolci v neděli 4. června 2023. Pokračovat →

Časový harmonogram pro 14. RC Rally Zálesí

HarmonogramČasový harmonogram pro nadcházející soutěž.

Pokračovat →

Náhradní termín pro 14. RC Rally Zálesí

Start letošní sezóny se nám vůbec nevydařil, ale rozhodně neházíme neházíme flintu do žita. Podařilo se nám najít náhradní termín pro uspořádání šotolinového závodu na autokrosové trati v Zálesí. Chápeme, že je to sice docela narychlo, ale pevně věříme, že si najdete čas a podaří se nám tak letošní sezónu zahájit. Náhradní termín pro uspořádání 14. RC Rally Zálesí je neděle 4. června 2023 a my pevně věříme. že tentokrát již vše vyjde na jedničku.

Světlá je pro nás letos zakletá

Ani v náhradním termínu se nám nepodařilo závody uspořádat a museli jsme přistoupit ke ZRUŠENÍ 16th RC Rally Světlá. Tentokrát je bohužel na vině malý zájem jezdců (způsobený kolizí termínů závodů několika šampionátů) a také chřipky, které které momentálně létají vzduchem a s kterými bojují někteří členové organizačního teamu.
Věříme, že i přes tyto komplikace nám zachováte přízeň a další závod už proběhne na jedničku. Aktuálně hledáme způsob jak alespoň jeden ze zrušených závodů nahradit, a už teď Vám mohu říct, že je to na dobré cestě. Proto sledujte naše stránky ať Vám nic neuteče.

16th RC Rally Světlá – ZRUŠENO

Aktualizováno 11.5.2023 v 20:30
Poprvé nám start sezóny nevyšel, ale my se nevzdáváme a zkusíme to ve Světlé nad Sázavou znovu v termínu 13.května 2023. Připravíme pro Vás opět devět rychlostních zkoušek kombinujících různé druhy hladkého a rozbitého asfaltu a dlažbu. Pevně věříme, že tentokrát nám vyjde vstříc i počasí a my si tak užijeme perfektní závody. Proto neváhejte s posílejte přihlášky. Pokračovat →

Časový harmonogram pro 16th RC Rally Světlá

HarmonogramPřinášíme Vám časový harmonogram pro první soutěž letošní sezóny.

Pokračovat →

Změna v kalendáři

Vzhledem k nepředvídatelným skutečnostem jsme museli přistoupit k drobné změně v kalendáři. Příští závod se sice odehraje v původně plánovaném termínu 13. května 2023, mění se ovšem lokalita a květnový závod pro Vás uspořádáme ve Světlé nad Sázavou. Pevně doufáme, že tentokrát již počasí bude stát při nás.

Pro nepřízeň počasí rušíme 16th RC Rally Světlá

Z důvodu nepříznivého počasí je 16th RC Rally Světlá ZRUŠENA. Děkujeme za pochopení.
Na náhradním datumu se domlouváme s místní školou a dáme co nejdříve vědět možné varianty.

Facebook