RC rally Tábor

Lužnice se blížííí….

fairBlíží se vrchol letošní sezóny i v Táboře. Dvoudenní závod v areálu Karvánky. Mnozí z Vás opět řeší osvětlení. Nebudeme v letošním roce přistupovat k žádnému omezení, oproti loňsku, extrémně svítivých ramp, ale prosím o dodržení nějakých základních pravidel. Viz pravidla pro osvětelení modelu, které lze (dle nových ramp rally 1:1) nahradit i světelným páskem (pružkem atd.). Jen prosím o přibližnou maketovost. Takže letky a modelářskou brusku do ruky a hurá na přípravy.

Statistiky Rc Rally Tábor – další jubileum

statistikyDalší jubileum… Kdo ví jaké ? 😉

GRATULACE !

Statistiky Rc Rally Tábor

 

Fotky z 9. Rc Rally Soběslav

fotogalerie

Fotky z 9.Rc Rally Soběslav
Pokračovat →

Výsledky 9. RC Rally Soběslav

sobeslav_2016Je za nám pátý závod sezóny a vítězem se stejně jako minule stal Honza Brich, čímž se posouvá na průběžné první místo v šampionátu. Druhé místo obsadil Michal Bouchner a třetí místo v poslední RZ vybojoval Jirka Hadrava. Jak dopadli ostatní se můžete podívat do výsledků.

HTML výsledky 9. RC Rally Soběslav
PDF výsledky 9. RC Rally Soběslav

Změna termínu 9. RC Rally Lužnice

DůležitéUpozorňujeme Vás na změnu termínu konání 9. RC Rally Lužnice. Závod se přesouvá na sobotu a neděli 10. a 11. září. Formát soutěže zůstává stejný, to znamená že v sobotu se bude startovat v 18:00 a je v plánu 6 RZ a v neděli se bude startovat v 10:00 a je naplánováno 8 RZ.

9. RC Rally Soběslav

tabor37_2016Sezóna se nám přehupuje do své druhé poloviny a čeká nás čistě asfaltová soutěž na hřišti autoklubu v Soběslavi. Přijďte se přesvědčit, jaké si na nás ředitel připravil počasí (letos se očekává husté sněžení :-). Pokračovat →

9. RC Rally Soběslav – časový harmonogram

HarmonogramPřinášíme Vám časový harmonogram pro pátou letošní soutěž.

Pokračovat →

RCRTábor na MČR 2wd o tomto víkendu

fairJiž tento víkend pokračuje MČR Rc Rally. Tentokrát v podání kategorie 2WD. Bude se jednat hned o dva závody, které rozhodnou o mistrech v několika kategoriích. Za RCRT se letos účastní opět celkem dost jezdců a proto držte palce. Info z průběhu soutěže můžete sledovat – sobotu a zde neděli

Facebook