RC rally Tábor

Výsledky z 13. RC Rally Zálesí

Letošní zahájení sezóny v Humpolci se podařilo na jedničku a všichni zúčastnění si ho parádně užili. Do závodu nejlépe vstoupil Pavel Matějček, který během dne vyhrál čtyři rychlostní zkoušky a na druhého v pořadí najel víc jak 30 vteřin. Druhý se v závodě umístil Aleš Horák, který v závěru závodu musel odrazit útok zrychlujícího Michala Bouchnera. Až bramboru si z Humpolce odvezl Honza Brich, který se během dne potýkal s technickými potížemi. V juniorech se o vítězství celý den přetahoval Ondra Rada a Honza Matoušek a nakonec byl úspěšnější Honza s náskokem 10 vteřin. Jak se dařilo ostatním se můžete podívat do výsledků.

HTML výsledky z 13. RC Rally Zálesí
PDF výsledky z 13. RC Rally Zálesí

13. RC Rally Zálesí

Start sezóny ve Světlé nám nevyšel, ale pevně doufám, že tentokrát k nám počasí bude příznivější a povede se nám odstartovat letošní sezónu na autokrosové dráze v Zálesí u Humpolce. Opět se můžete těšit ne širokou šotolinovou trať, kde se jezdí oblíbeným stylem „furt bokem“. Přijďte si s námi užít parádní závody na zábavné trati a nezapomeňte se přihlásit 😁. Pokračovat →

Časový harmonogram pro 13. RC Rally Zálesí

HarmonogramČasový harmonogram pro nadcházející soutěž.

Pokračovat →

14. RC Rally Světlá se odkládá

Vzhledem k tomu, že předpověď počasí na téměř na celý zítřejší den hlásí déšť se sněhem, jsme nuceni zítřejší závod zrušit. Velmi nás to mrzí, ale vzhledem k malování ytongem nejsme schopni zajistit kvalitní značení trati. Aktuálně se snažíme najít náhradní termín o kterém Vás budeme neprodleně informovat.

Pozvánka na 14. RC Rally Světlá

14. RC Rally Světlá – zrušeno

Aktualizováno 7.4.2022 v 20:05
Dlouhá zimní přestávka se blíží ke konci a před námi je první závod letošní sezóny. Už po dvanácté zahájíme sezónu na dopravním hřišti u Základní školy Lánecká ve Světlé nad Sázavou při 14. RC Rally Svělá, která se uskuteční v sobotu 9. dubna 2022. Těšit se můžete na skvěle připravenou asfaltovou soutěž kde se bude bojovat o každou desetinku. Pevně doufáme, že se těšíte stejně jako my, a sejdeme se na startu v co největším počtu. Pokračovat →

Časový harmonogram pro 14. RC Rally Světlá

HarmonogramPřinášíme Vám časový harmonogram pro první soutěž letošní sezóny.

Pokračovat →

Kalendář pro rok 2022

Pevně doufáme, že je před námi po dvou letech kompromisů plnohodnotná sezóna. Připravili jsem pro Vás šest závodů a doufáme, že si je zapíšete do kalendáře tučným písmem a budeme se na startu scházet v hojném počtu. U některých závodů ještě ladíme lokality, ale termíny jsou pevné.

9.4.2022 14. RC Rally Světlá asfalt
14.5.2022 13. RC Rally Zálesí šotolina
25.6.2022 ??? ???
13.8.2022 43. RC Rally Tábor asfalt
10-11.9.2022 2nd Extreme Age RC Rally šotolina
1.10.2022 15. RC Rally Světlá asfalt

Facebook