RC rally Tábor

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024

Krásné prožití svátků vánoční a šťastný nový rok 2024. Přejí pořadatelé RCRTábor.


2. RC Rally Kamenica nad Lipou je ZRUŠENA

Je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k tomu, že startovní listina na nadcházející závod byla slušně řečeno „hodně skromná“, a dnes nám začali chodit omluvenky (nedělní počasí by nám příliš nepřálo) rozhodli jsme se po zralé úvaze nedělní závod zrušit.
Nechce těch pár jezdců, co nám zůstalo věrných, tahat na závody, abychom se na sebe podívali, řekli si že prší, a vydali se zase zpátky domů.
I když nám už optimizmus dochází, ještě se nevzdáváme a pokusíme se poslední závod nahradit.


2. RC Rally Kamenice nad Lipou

Heslem letošní sezóny by mohla být věta „Změna je život“. Ani poslední závod se neodehraje v původně plánovaném termínu a lokalitě, ale i tak pevně věříme že se závod vydaří a sejdeme se v plném počtu. O tom, kdo se stane letošním mistrem, se rozhodne na dopravním hřišti v Kamenici nad Lipou v neděli 8. října 2023. Premiéra v nové lokalitě se minule vydařila, a tak si nenechte ujít pohodový asfaltový závod a posílejte přihlášky. Pokračovat →

Časová harmonogram pro 2. RC Rally Kamenice nad Lipou

HarmonogramČasový harmonogram pro nadcházející soutěž.

Pokračovat →

Výsledky 1. RC Rally Kamenice nad Lipou

Je za námi první závod v nové lokalitě, kterou se stalo dopravní hřiště v Kamenici nad Lipou a musím říct, že se premiéra vydařila. Hřiště je opravdu velké, a tak jsme zatím využili necelou polovinu, ale to se příště určitě změní. Na start se sice postavilo „jen“ 13 jezdců, ale i tak se na trati bojovalo o každou vteřinu. V kategorii Junior+ do závodu odstartoval pouze Aleš Horák jr., ale i tak byla radost pozorovat, jak postupně zrychluje. V kategorii Junior si pro vítězství skvělou jízdou dojel Honza Matoušek jr. který pěkně potrápil i starší jezdce. V kategorii Teamů první příčku vybojoval Five team ve složení Aleš Horák a Jakub Konecký. S celkovým pořadím se to mělo následovně. Tři RZ sice vyhrál Honza Brich, ale nakonec to stačilo až na třetí místo, druhé místo vybojoval Michal Bouchner se dvěma vyhranými RZ a čtyři vyhrané RZ a vítězství si ze závodu odvezl Aleš Horák. Jak dopadli ostatní se můžete podívat do kompletních výsledků.

HTML verze výsledků z 1. RC Rally Kamenice nad Lipou
PDF verze výsledků z 1. RC Rally Kamenice nad Lipou1. RC Rally Kamenice nad Lipou

Je před námi třetí závod letošní sezóny, a ten se odehraje v nové lokalitě dopravního hřiště v Kamenici nad Lipou, kde pro Vás bude připraveno 9 asfaltových rychlostních zkoušek. Letošní sezóna zatím moc nevychází dle představ, a proto pevně doufám, že alespoň v Kamenici se sejdeme v plném počtu. Proto si termín 9. září 2023 zapište do kalendáře a přijďte si s námi skvěle zazávodit. Pokračovat →

Časový harmonogram pro 1. RC Rally Kamenice nad Lipou

HarmonogramČasový harmonogram pro nadcházející soutěž.

Pokračovat →

Heslo letošní sezóny: Změna je život

Letošní sezóna je plná změn, ale tentokrát naštěstí nedochází ke změně termínu ale pouze ke změně lokality a povrchu. Z provozních důvodů musíme příští závod zkrátit na jeden den a přesunout do nové lokality, kterou bude dopravní hřiště v Kamenici nad Lipou, a jak již místo napovídá, bude se jednat o asfaltový podnik. Pevně doufám, že se tedy všichni potkáme v sobotu 9. září 2023 při 1 RC Rally Kamenice nad Lipou.

Facebook